רובוט למשטוח

אוטומציה של ייצור תעשייתי עם רובוטים של Fanuc מביאה יתרונות ברורים. עלויות עבודה מופחתות, זמני מחזור נמוכים יותר, פחות מבוזבזים ובקרת איכות טובה יותר הופכים את הייצור הרובוטי ליעיל ביותר. לאחר הבחירה להעברה לעבר אוטומציה, קו הרובוטים התעשייתיים מבית Fanuc מציע תכונות, ביצועים, וחסכוניות מובילות בתעשייה.

היתרונות של הרובוטים של Fanuc ניכרים במגוון רחב של יישומים תעשייתיים כגון ריתוך, צביעה, משטוח, טיפול במוצרים ועוד. רובוטי Fanuc משלבים עומסים מוביל בתעשייה, דיוק וטווח תנועה בחבילה קומפקטית להפליא. זה מאפשר לממש את היתרונות של ריתוך רובוטי בפחות מקום, ולהפחית עוד יותר את עלויות התקורה ולהגדיל את היעילות של המפעל.

הרובוטים של Fanuc מציעים גם יתרונות עצומים ביישומי צביעה. רובוטים חדישים של Fanuc מביאים את הדיוק והמהירות של הרובוטים לכל גודל של יישומי הצביעה, החל ממכשירים קטנים ועד חלקי רכב גדולים. הרובוטים תואמים גם לטכנולוגיית ראיה ממוחשבת. רובוטים המצוידים בטכנולוגיית ראייה ממוחשבת משיגים רמה גבוהה יותר של גמישות בכך שהם מאפשרים לצבוע גדלים וצורות שונות של חלקים באותו קו על ידי אותו רובוט. זה מבטל את הצורך לעצור את הקו לתכנות מחדש או לכלי עבודה מחדש. מכיוון שרובוט הצביעה המצויד במערכת וויז’יון, יכול לראות כל חלק בודד ולהתאים את עצמו באופן אוטומטי.