רובוטים למשטוח

רובוטים למשטוח ממיטב היצרנים

רובוטים למשטוח ניתן להשיגם במגוון רחב של אפשרויות. חברת גג אלטרוניקה מבצעת פרוייקטים של משטוח ע"י רובוטים וקובוטים ממיטב היצרנים המובילים בעולם כגון:

Fanuc, Kuka, ABB, Yaskawa, Universal Robots, Hanwha, Doosan.

פעולת המשטוח הינה פעולה פשוטה יחסית לרובוט, אבל לא לעובד. משטוח יכול להתבצע לארגזים קלים ופשוטים ויכול להתבצע בחלקים כבדים מדי לעובד, או אפילו לחומרים מסוכנים.

רובוטים למשטוח יודעים להתמודד היום עם משטחים של עד כ 2 טון, תוך כדי מהירות ודיוק רב. והרובוטים הקולבורטיביים יודעים להתמודד היום עם משקלים של עד 16 ק"ג. מה שחוסך זמן והוצאות מיותרות.

היום, בעידן הטכנולוגיה ניתן להגיע למערכת כוללת לפעולת המשטוח במחירים נמוכים מהצפוי, בשילוב רובוטי מהמתקדמים בעולם. 

כשהחלתם לרכוש רובוט למשטוח, כאן נכנס לתמונה האינטגראטור שיבצע את הפרוייקט ברמה הגבוהה ביותר ובעלויות הנמוכות ככל הניתן. לחברת ג.ג. אלקטרוניקה ניסיון רב הן בפרויקטים הקלים לביצוע והן לפרויקטים המורכבים ביותר. צוות המהנדסים שלנו ידע ליישם את הרובוט או הקובוט המתאים ביותר למשימה תוך התחשבות בצרכי הלקוח ובצרכי אותו הקו.

תהליך הגדרת הפרויקט מבוצע בתיאום מלא מול הלקוח, תוך הסכמות הדדיות. על מנת שהפרויקט יבוצע לשביעות רצון הלקוח.

לאחר שבוצע אפיון מלא של הפרויקט, כאן נכנס כל הידע שצברנו במשך כמה עשורים. צוות המהנדסים מתחיל בתכנון הפרויקט בשלמותו. החל מהברגים הקטנים ביותר ועד התכנות המלא של הרובוט שנבחר למשימה. 

כל התכנון מבוצע במשרדינו, על מנת להגיע למצב שבו ישנו פרויקט דמו שעובד במעבדת הרובוטיקה שלנו. 

לאחר שהרובוט עובד במעבדתנו, הלקוח יוכל להתרשם מהפעולה, עוד לפני שהרובוט יגיע למפעלו. ולבצע תיקונים אחרונים לשביעות רצונו. 

רובוט למשטוח