חיווט והרכבות

חיווט והרכבות של אבי טיפוס וייצור סדרתי

מעבדת האלקטרוניקה שלנו ממוקמת במרכז הארץ, בעיר פתח תקווה. אנו מציעים יותר מ- 40 שנה של ניסיון משולב בתחום חיווט והרכבות, ייצור רתמות בהתאמה אישית, הנדסה הפוכה, מכלולים חשמליים ואלקטרוניים ועוד. תוך כדי שמירה על איכות העבודה ובמחירים אטרקטיביים.

יש לנו מערכות יחסים ארוכות טווח ומוסדות עם ספקים בחו"ל המתמחים בתחום חיווט והרכבות, מהימנים המאפשרים לנו להציע את התמחור הטוב ביותר שיש בכל מקום באיכות ובאמינות שאנו יכולים לספק.

בנוסף על כך, מבין לקוחותינו נמצאים: רפאל, תעשייה אווירית, משטרת ישראל, שב"ס משרד הביטחון ועוד.

ג.ג. אלקטרוניקה בעלת צוות עם ניסיון מעשי בתחום חיווט והרכבות, והם יכולים לעבוד יחד עם המהנדסים שלכם ולספק להם רעיונות וחיסכון בעלויות. כאשר המומחים שלנו עובדים עם המומחים שלכם, אנו משיגים צורה מושלמת, התאמה ותפקוד מלא עבור כל היישומים הייחודיים או הקשים שלך.

יש לנו את היכולת והמומחיות לתמוך בכל שלב בעסק של הלקוח שלנו מהקונספט ועד הייצור הסופי. היכולות שלנו בין היתר כוללות פתרונות מיקור חוץ.

יש לנו מעל 40 שנות ניסיון משולב בעסקי חיווט, הרכבה והרכבה אלקטרומכנית. למדנו להתמחות בעבודה צמודה עם לקוחותינו כדי להבטיח שכל התהליך מהפיתוח ועד המסירה הסופית יהיה חלק ובזמן.

לא משנה מה הצורך הספציפי שלך, חברת ג.ג.אלקטרוניקה תשמח לסייע לכם בתכנון ופיתוח של כל פרויקט מיוחד ללא קשר לאתגרים הטמונים ו/או הכמויות הכרוכות בכך.

חיווט והרכבות